Spindinčios akys, skaisti veido oda, daili ir viliojanti dekoltė iškirptė – kiekvienos moters „ginklas“. Todėl būtinai pasirūpinkite jų grožiu!

Jūsų grožiui skirta:
– Paakių, veido, kaklo ir dekoltė nuvalymas ir 3-jų etapų šveitimas;
– Aktyvaus serumo ampulė odos tonusui pakelti;
– Ilgasis veido, kaklo ir dekoltė priešraukšlinis chiromasažas su regeneruojančiais eteriniais aliejais;
– Gaivinanti ir maitinanti kaukė veidui;
– Skaistinamoji paakių kaukė;
– Stangrinamoji priešraukšlinė dekoltė ir kaklo kaukė;
– Kremai dekoltė, veidui ir paakiams pagal odos tipą.

Oda kruopščiai nuvaloma ir nušveičiama trimis etapais: nuvalomi paviršiaus nešvarumai ir makiažas, tuomet giluminiu odos šveitikliu pašalinamas riebalų perteklius. Toliau atliekamas dar gilesnis valymas – švelniai pašalinantis negyvas odos ląsteles.

Toliau atliekamas specialus ilgasis veido, kaklo ir dekoltė masažas su stangrinančiais ir maitinančiais natūraliais aliejais. Masažo metu skatinama odos kraujo apytaka, skysčių nutekėjimas, didėja raumenų tonusas ir odos elastingumas. Tai ypatingai maloni senėjimo profilaktika.

Tolesnis etapas – 3 kaukių procedūra:
– dekoltė ir kaklo srityje uždedama stangrinamoji kaukė su kaštonų ir aziatinės centelės ekstraktais, vitaminu E ir jūros dumbliais;
 veidui – stangrinanti ir maitinanti kaukė su „Tinticosyn“ veikliąja medžiaga;

– paakiams – itin galingą poveikį turinti kaukė, praturtinta avokado, ąžuolo meristemų ir ožragės ekstraktais. Veikliųjų medžiagų sinergija padeda stimuliuoti ląstelių metabolizmą, atstato odos elastingumą, lygina raukšleles.
Galutinis akordas – pagal Jūsų odos tipą parinkti dekoltė, veido ir paakių kremai.
 
Trukmė: 90min – 50 €
SPECIALI KAINA:  40 €